Roges ruošk vasarą

Su Naujaisiais metais visus!

Sočiais pilvais ir blaivia galva pasitinkame naujus  iššūkius. O Idėjų Miškas pasitinka naujuosius su nauju adresu idėjumiskas.eu

Man visad patinka vadovautis principu “roges ruošk vasarą”. Žieminius batus nusiperki su didele nuolaida žiemos pabaigoje, maudymosi kostiumėlį- pasibaigus vasarai. Taip ir pigiau ir mažiau vargo, kai žiema arba vasaros karščiai užpuola! Ir tiesiog smagu.

Ir šį kartą užsukus į Maximą krevečių, akis užlinko į dėžę (didelę dėžę) kalėdinių žaisliukų. 24 žavūs, stikliniai (!) žaisliukai. Kainų istorija: kainavo 40lt, nukainuota iki 20lt, perkainuota iki 10lt ir galiausiai parduodama su 60% nuolaida. Rezultatas: tempiu dėžę žaisliukų namo vos už 4lt! Ir visai nesvarbu, jog teks jiems dulkėti iki kitų Kalėdų. Aš jau galvoju, kaip juos galėsiu dar labiau pagražinti.

Kaip tik galėsiu įgyvendinti jau nužiūrėtą ir itin populiarų kalėdinių žaisliukų projektą. Su skaidriais burbuliukais galima išties daug kūrybingų darbų nuveikti!

O gal ir jūs norite suplanuoti kitų metų eglutės dizainą jau dabar? Ir kur kas pigiau!

Žaisliukų projekto nuotraukos: 1 2

2 Comments

  1. Aš irgi prisipirkau Kalėdinių niekučių su nuolaidom !! :>> Šiandien važiuoju žiūrėti ką siūlo Norfa :> taip daug praktiškiau ir ateinantį gruodį reikės tik išsitraukti viską iš dėžių ir pamiršti pergrūstus prakybcentrius :)

    Reply
  2. Mes taip pat prisipirkom Kalėdinių puošmenėlių su didelėm nuolaidom būtent Norfoje ;) Su nekantrumu laukiu, kada galėsiu pasipuošti namučius ;)

    Reply

Leave a Comment.