Paryžius- kvapų miestas

Iš prancūziško pavasario į lietuvišką žiemą…

Labai smagu pamatyti svečius kraštus, bet ir į Lietuvą gera grįžti, kur 1 yra 1, o ne 2,6 arba 3,5 :} Turiu omenyje valiutų kursus. O ir pas mus prancūziškas batonas skanus, kruasanai gardūs :) Bet visgi Paryžius yra miestas į kurį dar neišvykus, jau norisi sugrįžti.

Sakoma, kad Paryžius- šviesų miestas. Mums su mama jis yra kvapų miestas. Ore sklandė prabangių kvepalų aromatas, kavinių skleidžiami kvapai, parduotuvėlėse parduodamų levandų ir sausio pabaigoje vis dar žydinčių gėlių aromatai. Tarp prabangių parduotuvių įsitaisiusios prieinamos krautuvėlės viliojo Lietuvoje nematytomis akcijomis. Tos vilionės  baigėsi žavių ir Paryžių priminsiančių pirkinių gausa.

Jaunimui iki 25 metų durys beveik visur Paryžiuje plačiai atvertos ir muziejus galima lankyti nemokamai, tad dar daug ką yra pamatyti. O šios kelionės tikslus beveik visus išpildėm apart vieno… Macrons… Prancūzų garsusis skanėstas, kuris pasirodė pernelyg brangus. Esu pasiryžusi mėginti išsikelti juos namie. Macrons receptas jau surastas!

3 Comments

  1. ach..baltas pavydas..Paryžius jau seniai mano svajonių miestas.. :) o macaroons irgi labai noriu paragaut, būtinai parašyk, ar skanūs gavos :)

    Reply
  2. Čia kaip kam. Daug kam Paryžius atrodo kaip iš atviruko. Bet asmeninė patirtis labai nekokia. Labai daug imigrantų iš Afrikos, kurie linkę kabinėtis, ypatingai pilna kišenvagių, visur labai nešvaru. Tikrai neprimena to romantiškojo Paryžiaus. Na ir kas kad pilna gali rasti tų pigių bilietų, bet nakvynė Paryžiuje labai brangi. Bet, aišku, kartą gyvenime verta aplankyti, galbūt bus ir geresnė patirtis.

    Reply

Leave a Comment.