Originalios dovanos merginai

Dovanos mėgstantiems arbatą

Norisi nustebinti mylimą merginą ar draugę originalia dovana, bet trūksta idėjų? Kasmet norisi maloniai nustebinti artimus žmones smagia dovanėle. Kartais tenka nemenkai palaužyti galvą kaip nebrangiai, įdomiai ir gražiai sukurti mažą stebuklą.

Pasidairykime po idėjų mišką, kaip nustebinti merginas, drauges, seses, kaimynes, mokytojas, mylimas tetas, mamas ir kitas giminaites.

Dovanų idėjos merginoms

Apačioje rasi kelias idėjas ką galima padovanoti merginoms ir nuorodas į tinklapius, kur galima jas įsigyti. 

Originalus nutrinamas plakatas

originali dovana merginai

Gal jau teko girdėti apie nutrinamus žemėlapius? Jeigu ir teko, tai esu tikra apie šį plakatą dar negirdėjai. Tai naujai sukurtas lietuviškas projektas, skirtas būtent merginoms paskatinti daugiau laiko skirti sau! Tai ne tik originali, bet ir naudinga dovana, kuri suteiks daug gerų įspūdžių. Šis plakatas taip pat gali tapti ir gražiu minimalistiniu namų akcentu.

Plakatą gali įsigyti Biglittlethings parduotuvėje.

Personalizuota medinė segė

ranku dovanos merginai

Nustebinti merginą galima ir su rankų darbo medine sege. Čia tu? galima užsisakyti personalizuotą segę. Sugalvok, koks užrašas tiktų tavo mylimam žmogui ir tai tikrai bus be galo originali ir smagi dovana.

Segę gali užsisakyti Čia tu? puslapyje.

Pirkinių maišeliai
1 2 3 4 5 6
Galima rasti dailių ir parduotuvėse. Labai praktiška dovana

 

Dovana stiklainyje
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Galima nesunkiai ir greitai padaryti pačiam

 

Smagios pagalvėlės
1 2 3 4

 

Taip pat kelios šaunios idėjos, kaip nudžiuginti draugę per šventes:

Smagi dovana skardinėje dėžutėje
Our Best Bites tinklapyje rasite smagią idėją kaip konservų dėžutę transformuoti į itin originalią dovaną.

Merginoms, kurios mėgsta arbatą, galima visą aibę smagių dovanėlių prigalvoti. Net ir paprasčiausia arbata sudėta į gražią dėžutę atrodys labai žaviai. Bet juk nesunku parinkti aromatingą ir gardžią iš specializuotų arbatos parduotuvių. Labai šauniai atrodys biri arbata supakuota į mažus pakelius ir su jūsų prikabintu palinkėjimu ar gražiais žodžiais. O jeigu šalia dar jūsų kepti sausainiai įsitaisytų… Papirktumėt bet ką! KojoDesigns rasite pamokėlę, kaip padaryti arbatų saulytę.  BrooklynLimestone dalinasi šauniai idėja kaip galima nustebinti artimuosius nusiunčiant jiem atviruką su keliais arbatos pakeliais.

Labai daug šaunių dovanų galima sukurti mokant megzti arba nerti. Šiltos vilnonės kojinės, šalikas, kepurė ar pirštinės tikrai labai nudžiugintų artimąjį. Tačiau yra kelios puikios idėjos, kaip sukurti mielą daikčiuką iš seno megztinio (jeigu gaila megztukų, visada galima nebrangių rasti padėvėtų rūbų parduotuvėse). Galima iš seno megztinio padaryti “megztą” apyrankę, apklijuojant paprastą apyrankę megztiniu. Taip pat DuoFiberworks siūlo padovanoti vazoninę gėlytę megztiniu “aprengtame” vazonėlyje.

Puikių idėjų manau turite ir savo galvoje. Tik suraskite joms minutėlę laiko. Jūsų artimieji jo labiausiai ir nusipelnė!
Iliustracijos: 1 2 

Leave a Comment.