“Nedovanok man nieko” dovanos

Vis dažniau galima išgirsti “nedovanok man nieko” nurodymus artėjant vienokiai ar kitokiai šventei. Bet net ir gavus tokį nurodymą norisi bent simboliškai pasveikinti ir pradžiuginti neįpareigojančia dovanėle.
maza-smagi-dovana

Visuomet galima išsisukti iš tokios situacijomis su rankų darbo, nebrangiomis ir smagiomis dovanomis. Net neabejoju, jog “nereikia man dovanų” žmogus nesupyktų gavęs mažą užrašų knygutę su nupieštu katinu – dulkių nerinks, bet pradžiugins tikrai.

maza-jauki-dovana

Net originaliai apipaišytas pieštukas gali būti tinkamas “nedovanom man nieko” dovanos kandidatas. Vėlgi – praktiška, pigu ir smagu. Mokantys siūti, visuomet gali prasisukti su pirkinių maišeliu.

Ar dažnai tenka “nieko nedovanoti”?

4 Comments

 1. Super idėja, o žinai dėl ko? Kad net neužsigalvojau niekada, kad tokiems atvejams, kai prašo ,,nieko nereikia” – vistiek imi ir nudžiugini savo nuožiūra. Teisingai :)

  Aš niekada nesiklausau žmonių, jei jie sako ,,nieko nereikia”, nes tai kuklumas, mandagumas, o padovanoti man labai norisi ką nors :}}

  http://www.dievinu.lt

  Reply
  • Dažniausiai net sakydamas, kad dovanos nesitiki žinai, jog kažką vis tiek gausi. Tas “nieko nereikia” daugeliu atveju pasako, kad nenori brangių dovanų arba dulkes renkančių niekučių, kuriuos paskui gaila išmesti. Todėl “nedovanok man nieko” dovana turi būti pigi, smagi ir (labai svarbu) – praktiška.

   Reply

Leave a Comment.