Nebijok paklausti; išdrįsk paprašyti

O pasaulis išties mažas! Bet Amerika didelė :}

Su trimis draugais 16 dienų keliavome po Ameriką, o įspūdžių pasivežėme tiek, lyg būtume keliavę pusmetį. Buvome atviri pasiūlymams (kaip amerikiečiai pasakytų open-minded), daug bendravome su vietiniais žmonėmis ir buvome lankstūs kėlionės planų pasikeitimams. Tai yra puikus būdas keliauti! Taupiai, bet smagiai. Su mano buvusios klasiokės Linos pagalba (ačiū tau labai!), Couch Surfing bendruomenės svetingumu, McDonalds $1 meniu ir šiek tik jaunatviško naglumo išsivertėme išties pavydėtinai pigiai.

Sužinojome ir pamatėme tiek daug, kad į galvas (ir kompiuterio atmintį) sunkiai telpa. Net nežinojau, jog  Lietuvė (iš dalies) Ruta Lee turi savo žvaigždę Holivude. Pirmą kartą teko pagyventi pas menininką. EINASAU, nesinorėjo išeiti iš jo namų. Couch Surfing projektas padeda ne tik nemokamai nakvynę gauti, bet ir suteikia progą pažinti visai kitokį gyvenimą. Gali dienai ar dviem pabūti visai kitokioje nei tau įpratsa aplinkoje. Nuostabu.

Važiuodami gretkeliu (Kažkas)-Los Angeles pamatėme ženklą Santa Barbara. Kaip neužsuksi. Visą kelionę neturėjome žemėlapio (tiesa vienas žmogus mums buvo padovanojęs kelių žemėlapį, bet jį kažkur praganėme). Nuolat kelio pas žmones klausėme jeigu GPS nepadėdavo. Santa Barbaroje dairėmės pas ką pakalausti kelio iki centrinės gatvės ir užtaikėm ant amerikiečio, kuris studijavo lietuvių kalbą :} Ir čia dar WOW nesibaigia. Prieš grįžtant į Lietuvą, Los Angeles oro uoste savo terminale sutikome ne ką kitą, o gi vėl Santabarbarietį. Jis irgi pripažino, jog pasaulis išties mažas.

Turiu dabar daug nuotraukų, kurias bus galima karts nuo karto naudoti iliustracijoms. Ir begales video. Nemoku, bet vis tiek padarysiu smagų filmuką apie mūsų kelionę :) Žiūrėsit?

2 Comments

Leave a Comment.