Kur sudėti visą šilumą?

Kalėdinių dovanų pakavimas

Kaip smagu, kai žemę puošia snaigės!

Šiandieninis sniegas Vilniuje nors ir neužsiliko, bet bent trumpam sukūrė magišką-žiemišką nuotaiką. Nors darbai darbą veja, reikia ir dovanėlių fabriko veiklą prižiūrėti. Kad visi būtų nudžiuginti dovanomis iš širdies!

dovana

Jau paruošta dovanėlė mano slaptam Kalėdinių mainų tinklaraštininkui :) Nevalia organizatoriui savam projekte dalyvauti, žinau, bet negalėjau atsispirti tam dideliam, kutenančiam norui. Tuo pačiu ir puseserei dovanėlę paruošiau. O smagiausia dalis- pakavimas. Čia jau gali fantazija reikštis laisvai….

dovana2

Pastarosios dovanėlės bus siunčiamos paštu ir tas truputuką verčia apriboti dovanėlės pakavimo įmantrybes. Tačiau pakuojant dovanas, kurios bus įteikiamos tiesiai į rankas, suteikiama milžiniška erdvė kūrybai! O jeigu trūksta įkvėpimo:
Kalėdinių dovanų pakavimas

2 Comments

  1. mmm, kaip gražu, net man tokiu minčių nešautų, kad taip dar galima sugalvot, supakuoti dovanas.Taip taip siunčiant paštu neprigalvosi kaži ko, nes gali ji ir susilamdyti, ir ištižti, ir sudužti, na žodžiu visko gali nutikti. O tada jau ne kas, baimė, kad žmogus, kuriam siunti dovanėle nenusiviltų, gal nepatiks…

    Reply
  2. Ko tik žmonės neprigalvoja :) Man labai patiko idėja su sagute, saldainiu ir vyno butelį į megztinio rankovę įvynioti irgi labai smagi idėja :) Dauguma žmonių nesuka galvos dėl įpakavimo, dažnai į dovanų maišelius sudeda ir tiek… Bet gi kaip smagu gauti dar ir įdomiai supakuotą dovaną! Akimirkos džiaugsmas, bet visgi :)

    Reply

Leave a Comment.