Knygos mūsų gyvenime

Baltos lankos, juodos avys…

Nežinau ar likimo pirštas ar tiesiog likimas, bet pastaruoju metu už akių kliūva šaunios idėjos susijusios su knygomis. O pati gyviausia idėja šiuo metu skleidžiasi Aš Skaitau tinklaraštyje. Dar neskaitytos knygos vis nedrąsiai žvilgčioja į mus iš lentynų, vis tikisi, kad nupūsime nuo jų dulkes ir pasinersime į jų slepiamą pasaulį. O iš senų knygų galima sukurti daug grožio! Paversti jas nuotraukų rėmeliu arba nuolatos prisiminti kelis puslapio žodžius pažvelgus į savo pakabutį.

Labai sužavėjo idėja knygoje auginti gyvybę. Green Wedding Shoes yra daugiau nuostabių nuotraukų su sodinukais knygose ir pamokėlė, kaip susikurti tokį grožį patiems. O kokia žavi dovanėlė būtų! Gal labiau pavasariška, bet galima ir Kalėdoms šią idėją apsvarstyti.

Aš vis negaliu atsižavėti žmonių kūrybiškumu! Idėja iš knygų pasidaryti lentyną tiesiog užvaldė mano mintis. Taip paprasta, žavu ir originalu. Knygoje ir taip gausu paslapčių, bet joje galima paslėpti dar ir sužadėtuvių žiedą arba žiedelį draugei. Kaip smagu būtų mažoje knygutėje rasti porą žavių auskariukų…

Yra pasaulyje ir knygos menininkų, kurie kuria neįtikėtinus kūrinius iš senų knygų. Čia galite pažiūrėti nuotraukų. Pribloškia… Brian Dettmer yra vienas tų žmonių.Tik įdomu ar jis mėgsta skaityti knygas ar tik kuria iš jų savas istorijas.

2 Comments

  1. Man irgi šita idėja labai labai :) Nedaug pasidėsi ant tokios lentynos, bet atrodo labai originaliai

    Reply

Leave a Comment.