Idėjų kalendorius

Pradėkime kiekvieną naujų metų mėnesį spalvingai!

Pavydu gi, kad Beata turi savo kalendorių. Bet minutėlę… O kodėl nesusilipdžius sau nuosavo? Su užfiksuotais brangiais prisiminimais ir smagiomis akimirkomis.  Spalvingo ir moderniai  paprasto. O juk taip nesunku!

Na gal techniškai sunkioji dalis yra skaičiukus gražiai surašyti, nes viena mergina prašė pagalbos su šiuo darbeliu. Bet nuotraukas uždėti ant jau paruošto, skaičiukais išmarginto lapo tikrai labai paprasta. Paruošiau maketą, kurį gali laisvai naudoti visi norintys pasidaryti savo kalendorių. Rasite 12 .jpg failų, ant kurių tereikia uždėti jums patinkančią nuotrauką. Taip pat įdėtas .psd failiukas, jeigu norėsite pasikeisti spalvas, dydį ar išdėstymą. Atsisiųsti galite iš čia.

4 Comments

 1. jau keli metai šeimos nariams dovanoju pačios gamintus kalendorius su mūsų visų fotografijomis. didžiausia problema būdavo rasti kalendoriaus maketą lietuvių kalba, arba datas reikėdavo perstumdyti. bandysiu pasinaudoti šiais metais tavo variantu :)

  Reply
 2. Šaunu :) Mano draugės vaikinas jai visuomet dovanoja kalendorių su jųdviejų nuotraukomis. Labai smagi dovana. Ieškojau pati lietuviško kalendoriaus maketo internete, bet kol pats nepasidarysi tol nieko nebus… :D

  Reply
 3. Daug metų svajojau tokiu kalendoriumi apdovanoti mylimus žmones, bet vargdavau su šablonais: idėdavau daug darbelio, o rezultatas netenkino. Vienais metais buvau užsakiusi kalendorius spaustuvėje, bet ėmiau 10 vnt. visi su vienodomis nuotraukomis; rezultatas tenkino, bet šeimynai smagiau juk gauti kalendorių su asmeninėmis nuotraukomis.

  Išbandysiu šį siūlomą šabloną, tik va nežinau kur būtų galima atsispausdinti, susegti ir kt. pabaigti?

  Reply
 4. Sveika Ema :) Atsispausdinti ir susegti galima copy1.lt Kad pigiau būtų gali daryti stalinį vartomą kalendoriuką ir spausdinti du mėnesius ant vieno lapo. Jeigu A4 formato tai jau toks sieninis gautųsi :) Sėkmės darant!

  Reply

Leave a Comment.