Idėja kaip susikurti originalų CV

Ieškant darbo, gyvenimo aprašymas yra tai, kas atveria duris. CV yra pirmasis darbdavio “susitikimas” su jumis ir verta pasirūpinti, jog neliktumėte nepastebėtas. Jeigu negalite priblokšti super-duper patirtimi- tenka išsiskirti kitais būdais. Čia jau fantazijai nėra ribų.

Pamėginkite įsijausti į žmogaus vaidmenį, kuris tikrina atsiųstus CV. Daug vienodų .doc arba .pdf- skiriasi tik vardai ir tekstas. Kaip nuobodu… O jeigu dar ieškote kūrybingo žmogaus- tuomet išvis liūdna. Parašyti, jog esate kūrybingas ir atsiųsti įprastą tekstinį CV, man atrodo, prilygsta melavimui!

originalus gyvenimo aprasymas

Kas tuomet yra originalus CV? Viskas, kas nėra tradicinis, taisykles atitinkantis dokumentas. Išsiskirti yra labai paprasta, nes to, dažniausiai, niekas nedaro. Tai reiškia, jog užtenka tik šiek tiek originalumo ir Jūs jau pastebėtas. Išbandyta praktikoje- veikia!

Bet visgi- kas tas originalus CV? Na pavyzdžiui: Norite dirbti fotografo asistentu? Atsispausdinate savo CV, įkomponuojate jį gražioje aplinkoje ir kokybiškai nufotografuojate. Tai CV, kuris ne tik originalus, bet ir patvirtina, jog fotografija jums nėra svetima. Norite dirbti žurnalistu? Savo CV „įkomponuojate“ į Delfi pradinį puslapį su antrašte „Perspektyvus žurnalistas ieško darbo“ .

Kodėl išskirtiniai CV veikia? Šiais laikais labai vertinamas žmogaus iniciatyvumas ir kūrybiškumas. Jeigu matosi, jog CV sukurtas konkrečiam darbdaviui- tai yra labai didelis pliusas. Garantija, jog būsite tikrai pastebėtas. Klausimas tik ar liksite suprastas, nes CV dažnai peržiūri ne tiesioginiai darbdaviai, o ir darbdavių visokių pasitaiko. Tačiau bandyti tikrai verta.

originalaus cv pavyzdys

Siunčiant štai tokį originalų CV galimi variantai buvo tik du: arba nesupras, arba pasiūlys darbą. Būtina atsiminti, jog CV gali tik atverti duris į darbo pokalbį, tačiau nusiuntus išskirtinį gyvenimo aprašymą, įrodinėti savo kūrybiškumo nebereikia.

Užsienyje galima rasti daug originalių CV pavyzdžių. Tai itin svarbu kūrybiškumo reikalaujančioms specialybėms. Tačiau Lietuvoje dar mažai kas mėgina išsiskirti, todėl jums tereikia tik šiek tiek pasistengti. Pamėginkite, tikrai nustebsite kaip magiškai tai veikia ;)

Trūksta idėjų? Originalių angliškų CV pavyzdžiai.

Leave a Comment.