Etsy pradžiamokslis

Etsy pradžiamokslis

Jeigu 1. galvojate atidaryti Etsy parduotuvę, bet nežinote nuo ko pradėti arba 2. jau turite Etsy parduotuvę, bet ieškote patarimų kaip ją patobulinti – šis įrašas jums bus naudingas. Pasidalinsiu savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais kaip vystyti prekybą rankdarbiais tarptautinėje Etsy erdvėje.

Etsy yra globali rankdarbių parduotuvė, kur kūrėjai gali prekiauti savo darbais.

Jeigu dar neturite Etsy parduotuvės

Susikurti Etsy parduotuvę nieko nekainuoja. Mokėti reikia tik už prekių talpinimą savo parduotuvėje – $0.20 už kiekvieną prekę. Bet galite išbandyti Etsy ir įkelti pirmas 40 prekių nemokamai pasinaudodami mano pakvietimu.

40 nemokamų prekių įdėjimų – užsiregistruokite paspaudę šį mygtuką :)

 Kadangi tai kainuoja tik šiek tiek Jūsų laiko – daugiau nėra ko atidėlioti! Komentaruose lauksiu nuorodų į visas naujai sukurtas parduotuvėles. Jeigu kils problemų – rašykite komentaruose.

Jeigu norite pasisemti įkvėpimo iš kitų lietuviškų Etsy parduotuvių – jų sąrašą galite rasti čia: Lietuvių Etsy Parduotuvės. Šį sąrašą pradėjau kurti aš. Jeigu norite, kad įtraukčiau ir jūsų parduotuvę – palikite nuorodą į Etsy parduotuvę komentaruose.

Nori išsamesnės informacijos kaip susikurti sėkmingą Etsy parduotuvę? Registruokis ir gauk informaciją apie Etsy video mokymus.

Jeigu jau turite Etsy parduotuvę

Dabar jau galiu duoti konkrečių patarimų, bet prieš tai – trumpa įžanga. Iš karto įspėju, jog nesu ekspertė ir nepateiksiu sėkmės recepto. Pati eksperimentuoju su savo Woolsome parduotuve ir ji toli gražu ne tobula, bet jau turiu žinių, kurios pravers pradedantiesiems + pirmą prekę pardaviau po dviejų dienų nuo aktyvaus darbo prie parduotuvės.

1. Ar užtenka prekę įkelti ir laukti?

Man pirmą kartą irgi iškilo toks klausimas – ar užtenka įdėti prekę ir ji bus surasta potencialių pirkėjų? Juk jų ten milijonai! Kiti žmonės manęs klausė to paties. Atsakymas: tikrai niekas savaime nevyksta. Nesvarbu kokia puiki prekė – jūs atsakingi, kad pirkėjas ją rastų. Kaip? Skaitykite toliau.

2. Kada tikėtis pirmojo pardavimo?

Jau sutarėme, kad jeigu nieko nedarysite – niekada. Jeigu dirbsite prie parduotuvės ir nuolat ją tobulinsite – galite sulaukti po dienos, mėnesio ar metų. Labai svarbu nusiteikti, jog niekas greitai nevyksta. Sakau iš patirties – pirmas prekes įkėliau 2013 pavasarį ir nieko su parduotuve nedariau. Sugrįžusi į parduotuvę 2013 rudenį ir pasidomėjusi kaip visgi reikia elgtis su Etsy – pirmojo pirkėjo sulaukiau po kelių dienų. BET net ir puikiai sutvarkius parduotuvę pirkėjų gali tekti ieškoti mėnesį ar net metus. Svarbiausia – jog visi bandymai keltų džiaugsmą, o ne būtų varginantis darbas.

3. Parduotuvės įvaizdis

Etsy labai svarbus parduotuvės įvaizdis. Pirmą įspūdį pirkėjui sudaro kaip parduotuvėje yra pateikiamos prekės. Savaime suprantam, kokybiškos nuotraukos yra milžiniškas privalumas, bet itin svarbu ir tai, kaip visos parduotuvės prekės dera viena prie kitos. Eksperimentas: iš kur mieliau pirktumėte veltines šlepetes? AgnesFelt ar EshaCraft? Turbūt suprantate kodėl vieni pardavė 700+, o kiti tik 7. Įvaizdį sudaro ir pavadinimas bei logotipas, bet tai nėra stipriausias indikatorius pirkėjo apsisprendimui.

4. Kiek prekių turėti parduotuvėje?

Atsakymas: kuo daugiau. Dažnai pirkėjas užeina į parduotuvę paspaudęs ant vienos prekės, bet eina pasižiūrėti ką dar jam galite pasiūlyti. Kuo įvairesnis pasirinkimas, tuo didesnė tikimybė sulaukti pirkėjų. Taip pat daugiau šansų patekti į paiešką. Kaip minėjau 3 punkte, labai gerai kai viso prekės parduotuvėje dera viena prie kitos, nes tai dar labiau įtikina pirkėją pirkti būtent iš jūsų. Jeigu užsiimate tik vilnos velimu – tikėtina jog tai darote nepriekaištingai.

5. Kaip reklamuoti savo parduotuvę?

Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, jog verta naudoti Etsy paieškos reklamą – pasirinktas prekes iškelia paieškos rezultatuose pagal pasirinktus raktinius žodžius. Šiuo atveju svarbu ne kiekybė – geriau rinktis kuo detalesnį raktažodį, kad reklamą matytų tik potencialūs klientai, nes mokėti reikia už parodymus, o ne prekės paspaudimus. Prieš perkant reklamą reikia kritiškai įvertinti ar patys spaustumėte ant savo prekės nuotraukos – būtent ji yra pirmieji vartai į pardavėjo piniginę. Galite nustatyti norimą savaitinį biudžetą ir bet kada sustabdyti reklamą – išankstinio mokėjimo Etsy neima. Svarbu stebėti reklamos rezultatus (konversijas). Jeigu daug žmonių pamatė reklamą, bet niekas nepaspaudė – reikia padirbėti su nuotrauka, prekės pavadinimu ir raktažodžiais. Jeigu žmonės spaudžia ant prekės, bet nieko neįsigyja – reikia peržiūrėti prekės aprašymą.

Jeigu galite investuoti savo laiką – siūlau prisijungti prie įvairių grupių (teams) pavyzdžiui Beginner SEO ar Etsy lietuvių grupės (kad priimtų į lietuvių grupę turite parduotuvėje turėti bent 3 prekes). Ten žmonės dalina vienas kitam patarimus ir gražiai paprašyti paspaudžia širdutę prie prekės. Kodėl reikia rinkti širdeles? Tai tarsi garantija pirkėjui, jog ir kitiems žmonėms ši prekė patinka + tai ženklas Etsy, jog prekė yra populiari. Tuomet Etsy prekę gali pareklamuoti google paieškoje (jums mokėti neriekia) arba įkelti į populiarių prekių sąrašą.

Taip pat siūlau savo prekes įkelti į Pinterest.com ir Wanelo.com – ten kasdien užeina milijonai potencialių pirkėjų, kurie, jeigu nepirks patys, tai gal bent pasidalins su savo sekėjais.

6. Kokios dažniausios pardavėjų klaidos?

Klaidos neišvengiamos ir iš jų mokomasi. Bet iš karto noriu paminėti kelias dažniausias:

1. Etsy suteikia funkciją iškelti savo prekes į savo parduotuvės viršų. Ji naudinga kai turite daug prekių (bent daugiau nei vieną pilną puslapį). Dažna klaida – žmonės turi 5 prekes ir 4 iš jų iškelia į viršų. Rezultatas – košė makalošė, nes tas pačias prekes rodo du kartus. Nei naudos, nei logikos tame nėra.
etsy prekes

2. Žemos kainos. Taip, pradedant norisi prekes “paleisti” pigiau, bet tikrai neverta. Etsy pirkėjams svarbu ne kaina, o prekė ir jos keliamas pirmasis įspūdis. Maža kaina kelia įtarimų, jog prekė buvo sukurta ne rankomis. Mažindami kainą kenkiate ir sau, ir kitiems pardavėjams. Pastebėjau, jog brangios prekės čia yra netgi populiaresnės (subjektyvus pastebėjimas). Taip kad nenusipiginkite. Galiausiai – jeigu rankdarbiai jums tik laisvalaikio užsiėmimas – geriau mažiau už teisingą atlygį. Užsienyje rankų darbas labai vertinamas.

3. SEO ignoravimas. Jeigu nežinote kas tai yra – sveiki atvykę į prekybą internetu! Teks susipažinti, bet tai paliksiu namų darbams. Suprantantiems angliškai: ką reikia žinoti apie Etsy SEO. Trumpai: įkeldami prekę – išnaudokite visus jums suteikiamus 13 tag’ų. Svarbiausius paminėkite prekės pavadinime ir pirmuose aprašymo sakiniuose. Jeigu įkeliate panašias prekes – nenaudokite to pačio pavadinimo ir tų pačių raktažodžių – pasukite galvą ir sugalvokite kažką naujo.

Registruokis ir gauk informaciją apie išsamius Etsy video mokymus.

7. Naudingi įrankiai

Dar prieš kišdami koją į rinkos sūkurį, galite įsivertinti savo naują idėją: Etsy galimybių įrankis tam puikiai tinka. Galite palyginti skirtingus paieškos raktažodžius ir pasitikrinti kokia paklausa ir pasiūla šiuo metu yra Etsy.

Daugiau idėja nei įrankis – prekių asortimente turėti pigią prekę, kuri pagal paieškos žodį patektų į “Pigiausios prekės” kategoriją. Arba atvirkščiai – brangią prekę, kuri patektų prie brangiausių. Tai būdas būti pastebėtam didesnio kiekiui žmonių. Asmeniškai neišbandžiau, bet tikiu, jog kai kuriais atvejais ši strategija pasiteisina.
etsy pardavimu strategija

Norite savo elektroninės parduotuvės?

Etsy yra puiki platforma ypač pradedantiesiems. Jeigu visgi norėtumėte susikurti savo unikalią elektroninę parduotuvę – aprašiau kaip lengvai galite susikurti savo parduotuvę su Shopify. Pirmos 14 dienų nemokamos tad puiki proga pasibandyti.

 Kas toliau?

Nuoširdžiai tikiuosi, kad radote bent ką nors naudingo sau.

 • Jeigu neatsakiau į Jūsų klausimą – rašykite komentarą.
 • Jeigu turite savo Etsy parduotuvę – pasidalinkite nuoroda komentaruose
 • Jeigu perskaitėte visą įrašą – labai būtų smagu sužinoti kas jums pasirodė naudinga
 • Jeigu prekiaujate Etsy ir turite patarimų nuo savęs – labai lauksiu komentaro

157 Comments

 1. Šaunuolė Aure, kaip tik viskas pas mane laiku ir palaikymai ir paraginimai ir dar Tavo įrašas! Tikrai naudingas, nes man tai nauja ir norėčiau bent pasiruošti prieš neriant. :))

  Todėl ačiū, kad pasidalinai savo patirtimis ir galiu tik pagirti Tavo krautuvėlę – labai gerai atrodo! :)) Sėkmės su Woolsome! O aš bandysiu su Dievinu. :))

  Reply
  • Labai lauksiu Dievinu Etsy’je :) Žinoma iš pradžių naudinga plačiau pasidomėti, bet vis tiek geriausias kelias manau klaidų-bandymų metodu.

   Reply
 2. Norėjau paklausti kaip taip stebuklingai nusiunčiate prekes per 6 dienas į Europą, Ameriką? Kaip čia taip įmanoma?
  Nes per kurjerį tai apie 3 dienas eina, per paštą savaitėmis.

  Reply
 3. labai gerai būtų sužinoti įstatiminę bazę, ko reikia, kad galima būtų ramiai prekiauti nebijant, kad mokesčių inspekcija pasibels kada į duris?

  Reply
 4. Ar tikrai tinka SEB Visa Virtuon? Skaitau Etsy forume, kad kažkas susidūrė su problemomis, ir šiaip ten verifikacijai tinka tik kreditinė kortelė, o šita yra debetinė. Norėtųsi tiksliai žinoti prieš įsigyjant kortelę, nes dabar neturime jokios

  Reply
  • Išbandyta ir tikrai tiko, nebent pastaruoju metu kas nors pasikeitė. Mūsų buvo būtent skirta atsiskaitymams internetu, nors ir debetinė.

   Reply
 5. O man labai įdomu, kaip Jūs siunčiate prekes – registruotu paštu, ar ne? Gal galite pasidalinti patarimais siuntimo klausimais? Nes reikia juk ir siuntimo išlaidas įvardinti Etsy.

  Reply
  • Iš pradžių siuntėme registruotu. Dabar siunčiame neregistruotu. Šiek tiek baisu neregistruotu siųsti kad nepradingtų. Siuntimo išlaidas reikia nurodyti.

   Reply
 6. Nesitikejau tokios informacijos surasti gimtaja kalba. Gerai padirbeta.
  Na, turiu ir klausimu, pvz: Kaip visas procesas vyksta kai pirkejas nusiperka tavo preke? Kaip tas pats siuntimas vyksta, kiek kainuoja ir ar apsimoka. Ir manau vis vien pirkejas dar uzduoda klausimu apie preke ir pristatymo terminais ir pan. nes kai niekada neesi siuntes nieko uzsenin tai ir nesinori nuvilti pirma pirkeja.

  Reply
  • Dėkoju už komentarą. Mano atveju pirkėjas apmoka už prekę ir aš ją išsiunčiu bei parašau laišką, kad prekė jau išsiųsta. Kartais prieš perkant pasiklausia dėl dydžio, pasitikslina dėl spalvos. Bet dažniausiai pardavimas įvyksta be papildomo bendravimo.

   Reply
 7. Sveiki, o kaip apskaiciuojama siuntos kaina, as dar neturiu savo parduotuveles tai nezinau kaip viskas atrodo is vidaus, bet jei uzsisakau preke man parodo shippingo kaina. Tqi jau turint krautuvele is kur zinoti kiek kainuotu shippingas pvz i malaizija, jus pati parasote i kiekviena sali ar apskaiciuojama kazkaip?

  Reply
  • Galima nurodyti į kokią šalį už kiek siunčiate. Lietuvos paštas ima beveik tokius pačius įkainius visame pasaulyje. Daugiausiai pirkėkų vis tiek sulaukiu iš Amerikos.

   Reply
 8. Labas, aciu uz mini konkretu tutoriala del sito naujai pastebeto reikalo, parekomendavo drauge, paskaiciau sita puslapi ir viskas aisku, bandysiu kabintis, thanks again! :))

  Reply
 9. Laba diena, labai naudingas jusu Etsy pradziamokslis. Skaiciau ne viena karta ir kas kart randu naudingu minciu.Susikuriau Etsyje parduotuve, dar tik 2 prekes, kitu foto reikia tobulint ( jusu patarimai).Lietuviu parduotuves labai grazios, jusu labai patiko. Geros prekybos jums ir visiems lietuvaiciams :)

  Reply
 10. Aciu uz straipsni. Daug skaitineju apie Etsy, bet niekur nerandu patikslinimo, kokia Paypal saskaita reikia atsidaryti – paprasta ar business?

  Reply
 11. Puikus straipsniukas :) Bet dėl siuntimo taip ir liko neaišku man, kaip sugebate per 5-6 dienas nusiųsti į Ameriką? Yra tekę siųsti ten registruotu pirmenybiniu paštu, nukeliavo maždaug per 25 dienas. Net į Angliją ar Daniją keliavo apie dvi savaites pirmenybiniu siunčiant :)

  Reply
  • Tikiuosi buvo naudinga. Dėl siuntimo – Lietuvos paštas turi nurodęs savo gabenimo laikus ir į Ameriką parašyta, jog turi nukeliauti iki 7 darbo dienų (tiksliai jau nepamenu). Kai siunčiau ne švenčių metu – per 1-2 savaites visada nukeliaudavo. Buvo kelis kartus užstrigę ilgiau, bet asmeniškai atsiprašiau pirkėjų ir viskas gerai baigėsi. Vieną kartą keliavo beveik mėnesį, tai gražinau siuntimo išlaidas, kad žmogus nepyktų labai :)

   Reply
 12. Laba diena, tik prisijungiau, pasinaudojus Jusu patarimais. Dekui Dar viskas nauja ir idomu :) . Tiesa, prisiregistravau su SEB Mylimiausia kortele.

  Reply
 13. Laba diena,

  Gal galite paaiskinti ka reiskia. ,,Shipping cost. Ships to: Lithuania ir everywhere” Ka reiskia tas by itself ir with another item ? Kiek ten reikia rasyti ?

  Aciu :)

  Reply
  • Sveiki, Ships to: Lithuania – reiškia siuntimo kaina į Lietuvą. Itself kaina reiškia kiek kainuos siuntimas perkant tik vieną daiktą, o “With another item” – kiek to daikto siuntimas kainuos jeigu kartu perkate daugiau daiktų iš tos pačios parduotvės. Tikiuosi aiškiai parašiau :)

   Reply
   • Aciu tikrai daug aiskiau :)

    O dar norejau paklausti. Kad savo darbus patalpinti tai reikia pinigus moketi. O uz viena reikia moketi 0, 20 usd ar uz kiekviena atskirai ?

    Reply
    • Už kiekvieną prekės įdėjimą reikia susimokėti po $0.20. Jeigu prekę nupirko, kad ją atnaujintumėte ir vėl idėtumėte į prekybą vėl turėsite mokėti $0.20

     Reply
 14. Iskilo dar vienas klausimas: kiek laiko galioja ta kaina uz kiekviena 0,20 usd ? Ar yra nustatytas terminas kiek laiko galioja mokestis ?

  Reply
  • 0.20$ kainuoja vienos prekės įdėjimas ir prekė parduotuvėje laikoma iki 4 mėnesių. Jeigu per tą laiką prekės nenuperka – reikia ją įkelti vėl. Užsiregistravus per pateiktą nuorodą – 40 pirmų perkių galima idėti nemokamai ir šie nemokami įdėjimai neturi galiojimo pabaigos.

   Reply
     • o kaip ta padaryti?
      ir kaip isvis ten uzregistruoti sasaita? kaipo tik pastrigau dabar ant to. ka reikia irasyti I skitli,, visas vardas saskaitoje” , IBAN , SWIFT BIC?

     • Visas vardas tai vardas ir pavardė.IBAN yra jūsų banko sąskaitos numeris o SWIFT yra banko kodas kurį galima rasti internete.

   • Sveiki.Ačiū už daug naudingos ir reikalingos info,kai dar tik mokaisi,klysti ir taisai klaidas.Mano klausimas: ar jūsų siūlomu 40 nemokamų foto įkėlimų galima pasinaudoti,kuomet jau turi parduotuvę ir nemažai įkėlimų?

    Reply
 15. man toks klausimas kilo, o per etsy prekiaujant reikia kokio verslo liudijimo ar kazko panasaus? ar VMI neuztampys del neaiskiu pajamu?

  Reply
 16. mielos mergytes, esu 55 metu moteris, smagiai pasijuoksite, bet prasau pagalbos. veriu karoliukais, siuvineju kryzeliu veidus ir bet kokius paveikslus is nuotrauku, neriu kabliuku. turiu labai daug darbu. kas pamato, sako,kad tikrai idomus darbai. noreciau,kad mano darbus galetu pamatyti dar platesnis ratas zmoniu, bet beda ta ,kad nemoku anglu kalbos, o ir kompiuteriu dirbu prastai.gyvenu Kaune. gal kuri is mergaiciu paimtu mano darbus i savo puslapi, ar dar ka pasiulytu.lauksiu , bet kokios pagalbos ar patarimo.aciu jums

  Reply
 17. Labai geri patarimai! Ačiū už nuorodą, pasinudojau ir atsidariau savo pirmąją parduotuvę. Žiūrėsim kaip seksis :)

  Reply
  • Sveiki, šiek tiek reikėtų gražiasnių nuotraukų, taip pat ne po vieną nuotrauką dėkit, o daugiau, reikia platesnio aprašymo, gal kaina aukšta :)

   Reply
 18. Laba diena, ačiū labai už patarimus! Gaila, pirmiau susikūriau parduotuvę, o tik tada radau Jūsų nuorodą į 40 nemokamų daiktų. Ar susikūrus parduotuvę galima gauti šį pasiūlymą? :)

  Mano parduotuvėlės nuoroda: https://www.etsy.com/shop/RaHome?ref=hdr_shop_menu
  Naujas nuotraukas ketinu truputį kitaip daryti, bet esamų jau nebegalėsiu pakeisti….

  Dar kartą dėkui už informaciją ir nuorodas!

  Reply
  • Sveika Radvile, deja tai pačiai parduotuvei manau jau nepavyks pasinaudoti nemokamais įdėjimais. Bet jeigu kada kursite kitą parduotuvę – turėkite galvoje kad galima ir taip :)

   Reply
   • Sveiki,
    AS susikuriau parduotuve paspaudus ta nuoroda, bet man rodo, kad uz ikeltas prekes turesiu moket. Kodel nedave tu 40 nemokamu? :(

    Reply
    • Sveika, Laima. Negaliu pasakyti, kodėl taip nutiko. Gal techninės kliūtys iš Etsy pusės. Kitiems iki šiol duodavo :) Galite bandyti Etsy rašyti arba kurti naują parduotuvę, jeigu turite laiko. Deja negalėsiu nieko daugiau pagelbėti šioje situacijoje.

     Reply
 19. Sveiki, o as lyg ir viska dariau pagal nurodymus, ikeliau penkias prekes, bet ju kazkodel nerodo ieskant paieskoje, taip pat nerodo ir tokio profilio, kuri rodo kaip patvirtinta… Gal galite kazka patarti, kas cia gali buti? Aciu :)

  Reply
  • Paieškoje atsidurti nėra lengva :) Ten Etsy deda gerai raktažodžius atitinkančias prekes ir manau dar kažkiek atsižvelgia į pačios parduotuvės rezultatus. Bet su laiku vis dažniau prekės išlys. Mus kelis kartus pats Etsy netgi pareklamavo :)

   Reply
 20. Sveiki, ketinu susikurti etsy.com parduotuvę, prekiaučiau keramikos ir gintaro suvenyrais, perskaičius straipsnį gavau tikrai daug naudingos informacijos, tačiau niekas neatsakė į klausimą kaip apskaičiuojama siuntos kaina į skirtingas šalis, ar jau turint parduotuvę ten automatiškai yra nustatoma siuntimo kaina ar patiems reikia kažkaip apskaičiuoti? Labai lauksiu atsakymo

  Reply
  • Siuntimo kainą nustatote jūs. Ją galite apskaičiuoti pasidomėję kiek jūsų prekes kainuo siūsti paštu. Lietuvos Pašte kaina priklauso nuo svorio, tad turite žinoti kiek svers jūsų siuntiniai.

   Reply
   • Sveiki,pirmiausia labai ačiū už patarimus bandant atsidaryti parduotuvę.Nesuprantu tų apskaičiuotų pristatymo kainų.Pvz.Iš Vokietijos į Ispaniją panašaus dydžio atvirutė vienoj parduotuvėj kainuoja apie 3€,o kitoj apie 7€,kaip taip gali būti.

    Reply
 21. Sveiki, aciu uz informacija. Susikuriau ir as savo krautuvele. deja nuotraukos nera pas mane labai jau puikios, bet kolkas turiu tik tokias….

  Reply
 22. Sveiki, katik sukūriau parduotuvę. Labai padejo jūsų patarimai. Gal dar patarsite, kaip reklamuotis ar populiarinti savo parduotuvę?
  Iš anksto dėkoju.

  Reply
  • Sveikas, Mantai. Priklauso kuom prekiaujate. Šiais laikais galima labai išnaudoti socialinius tinklus, ypatingai Instagram ir Pinterest. Pasidomėkite :)

   Reply
 23. Labai naudingas straipsniukas, labai ačiū :) Aplankiau visas nuorodas (pridalinau širdelių :) ) ir apžiūrėjau jūsų parduotuvėles, kai kurios labai mielos, kitoms dar reikia įdėti darbo :) Bandau ir aš tobulinti savo parduotuvėlę :) Jei kas netingėsite, užeikite (Labai ačiū) : https://www.etsy.com/shop/MURRdesign

  Reply
  • Sveikas Algirdai, sveikinu sukūrus parduotuvę. Visgi matau vieną iš minėtų “kaip nedaryti” visgi nusprendėte išbandyti ir kelias prekes iškelti į viršų kai viso labo turite keturias. Be darbai labai meniški ir gražūs.

   Reply
 24. Sveiki. Bandau sudėti savo nėrinius į naujai sukurtą savo etsy krautuvėlę. Esu čia visai naujokė ir man visai neaišku, kaip surašyti siuntimo į kitas šalis kainas. Pas Jus galima pasirinkti šalį ir tada pamatai kainą – ar tai reiškia, kad Jūs dėdama prekę, vardinot ten visas šalis ar galima kažkaip pridėti kažkokią automatinę skaičiuoklę? Beje, ir LP pašto kainininką žiūriu ir negaliu patikėti, kokios didelės siuntimo į užsienį kainos, gal sakau ne tą kainininką atsiverčiau. Gal Jūs po ranka turit nuorodą, kuri parodytų aktualias siuntimo į užsienį kainas? Būčiau be galo dėkinga už atsakymus. Beje, straipsnis tikrai puikus – nuo jo ir pradėjau pažintį su etsy ;)

  Reply
  • Asmeniškai mano prekės nėra sunkios ir didelės, tad siuntimo kaina daug nesiskiria per šalis. Įdėjau atskirą kainą Europos Sąjungos šalims ir Amerikos rinkai. Etsy galima pasirinkti šalių grupes, nebūtina visų žymėti po vieną.

   Tiesa, kad sunkesnių prekių siuntimas į užsienį gali būti nepigus.

   Reply
 25. Sveiki, kaip vyksta apmokėjimas per etsy? Nes mano klientas iš USA mano, kad jau prekė keliauja pas jį, o aš nežinau, ar esu gavus pinigus. Kaip tai sužinot? Pirma prekė, nelabai tenai susigaudau toje sistemoje :)
  Ačiū už atsakymą.

  Reply
 26. Banžiau pažiūrėti kokios maždaug siuntimo kainos. Tarkim 500g rankdarbį siųsti už Europos ribų kainuoja virš 20e :o negi rimtai tiek moka žmonės? Gal yra pigesnių siuntimo alternatyvų? Nes čia beveik tiek pat kiek aš noriu už prekę :D

  Reply
 27. Sveiki,
  ir as paprasysiu pagalbos :)
  Matau, kad kai kurie prideda savo aprasus prie shop policies. nesuprantu kaip jie taip padaro, nes man leidzia ten keleta pasirinkti tik ir viskas, o kiti aprasus pasidaro detaliausius.. (tikiuosi suprasit apie ka as):) Gal galite truputi papasakoti apie tai? :)
  beje, as susikuriau parduotuve, bet ten tik prase surasyti banko korteles duomenis, ir raso kad sujungta su paypal. bet as paypal tai neturiu, tai kaip suprasti? :) cia viskas gerai? :)
  Gal ir kvaili klausimai, bet nu niekaip nesuprantu :D

  Reply
  • Tiksliai nezinau datos, bet Etsy pakeite galimybe prideti detalius shop policies. Dabar visos naujos parduotuves turi standartines taisykles.
   Del mokejimo, tai anksciau budavo paypal ir direct checkout atskirai. Tarkim jei zmogus man moka tiesiai kortele – mokejimas keliauja per direct checkout, kuri Etsy uzlaiko iki kt darbo dienos. O jei paypal – pinigai atsiranda iskart paypal. Velgi tiksliai nezinau nuo kada bet naujos parduotuves nebeturi galimybes tureti paypal atskirai nuo direct checkout. Jie yra sujungti. Siulyciau atsidaryti Paypal ir jums, nes taip suteiksit zmogui daugiau galimybiu atsiskaityti. Na ir Paypal yra labai saugus ir populiarus atsiskaitymo budas visame pasaulyje. Tikiuosi padejau ;)

   Reply
 28. Sveiki:)
  Esame naujokai… Ačiū labai už naudingą informaciją!
  Būtume labai dėkinga, jei apsilankytumėte mūsų parduotuvėje – https://www.etsy.com/shop/JumBSilk
  Ar galite parašyti komentarus dėl parduotuvėlės? Pastabas?
  Labai įdomi Jūsų nuomonė. Kyla daugybė klausimų :)

  Iš anksto labai dėkojam!

  Reply
 29. Labas, ačiū už straipsnį, radome tikrai naudingų patarimų. Norėjome paklausti, gal žinote, kodėl nerodo mūsų vedant parduotuvės pavadinimą į paieškos laukelį? Mūsų parduotuvės pavadinimas yra JumBSilk. Kiek perskaitėm viršuje, pradedančiųjų niekada nerodo, bet ar taip gali būti, kad visai nerodo? Nes šiuo metu nei prekių savo surandame per paiešką, nei parduotuvės… :(

  Reply
 30. Sveiki.
  Esu Etsy savamokslė. Tikriausiai daug ką darau netinkamai. Esu tobulėjimo kelyje :) Ačiū, Jums. Straipsnis iš ties informatyvus.

  Reply
 31. Laba diena,
  Noriu pagalbos del rankų darbo papuošalų rinkos ištyrimo. Aš esu padariusi labai originalius papuošalus iš žalių kavos pupelių. Kaip išsiaiškinti ar tokie dalykai yra perkami Etsy platformoje?

  Reply
 32. Sveiki. Norėčiau ir aš atsidaryti krautuvėlę savo rankdarbiams, bet, deja, visiškai nesuprantu angliškai… Kaip patartumėte elgtis, ar yra kokia nors išeitis iš šios situacijos?

  Reply
 33. Sveiki, norėčiau sužinoti, ar galima/verta turėti kelias etsy parduotuves, jei prekiauciau rankinemis, kitoje drabužiais, dekoro gaminiais?

  Reply
 34. Ačiū už informaciją! Bet man kyla mokesčių klausimas. Aš nekuriu daug, ko gero, per mėnesį galėčiau parduoti porą mezginių – ar dėl to turiu gauti verslo liudijimą? Mano pajamos būtų mažesnės už mokesčius valstybei… kaip darote Jūs?

  Reply
 35. Laba diena, susikūriau savo parduotuvę etsy, bet niekaip nesuprantu vieno dalyko gal Jūs galėsite man padėti. Kaip padaryti kad būtų “Ships worldwide from Lithuania” t.y. automatiškai paskaičiuotų pristatymo kainą, nes man kai kūriausi kiekvienos prekės aprašyme reikėjo pačiai susivesti kainas kiekvienai šaliai? Ir dėl paypal sąskaitos atidarymo man jos nereikalavo susikurti kaip čia taip? Kūriausi su Visa kreditine kortele. Iš anksto dėkoju už atsakymus

  Reply
 36. Dėkojame, Aure – labai idomus ir informatyvus straipsnis. Gaila, kad pirmiau susikūrėme parduotuvėlę, tik tuomet radome Jūsų įžvalgas. :)
  Mes taip pat labai džiaugtumėmės Jūsų komentarais ką galėtume pataisyti/pakeisti.. bei širdelėmis! :)
  https://www.etsy.com/shop/ApparelTalk/

  Reply
 37. Sveiki,

  ačiū už straipsnį. esu naujokė. labai daug klausimų kyla, bet ir įdomu.
  nepasinaudojau nemokamais prekių įdėjimais.. gal ateity dar panaudosiu.:)

  įdomu būtų sulaukti patarimų, kritikos.
  taip pat noriu apsikeisti širdelėm. pradžioj taip jų norisi bent kelių.
  gavusi širdelę, atsakysiu tuo pačiu.
  mano parduotuvė: https://www.etsy.com/shop/Reflectorsforkids

  Reply
 38. Labai ačiū už info. Turiu parduotuvę elonaglass.Gal užmestumėt akį ir pakomentuotumėt?Žinoma tai tik pradžia…

  Reply
 39. Labai daug pastebejimu bei naudingu patarimu, labai dekui.
  Taip pat sukuriau parduotuvele: RasaTurajevaDesign

  Reply
 40. Bandau ir aš susikurti parduotuvę, pridėjau banko sąskaitą, tik niekaip paypal nepavyksta pridėti :( Gal galite kas patarti kaip tai padaryti?

  Reply
 41. Laba merginos, bandau šiame puslapyje įkelti nuotraukas, kaip parašyta nemokamai, užsiregistravau, bet nerandu niekaip kaip įkelti rankdarbių nuotraukas.
  dėkoju iš anksto. Laukiu pagalbos iš jūsų. turiu problemų su anglų kalba.

  Reply
  • Ingrida spauskite Stock your shop – ten galite įkelti nuotraukas. Po to spaudžiate Add a listing ir vualia :)Bent man taip leido įkelti.

   Reply
 42. Sveiki, norėjau pasiteirauti, kaip susieti paypal saskaitą su etsy parduotuvę (gal ir kvailas klausimas, bet niekaip nepavyksta to padaryti. Bandžiau Set up billing suvesti Swedbanko maestro duomenis, bet netinka. Galite gal paaiškinti, kaip visa tai vyksta. Dėkui :)

  Reply
  • Gal jau ir per vėlu, bet aš suvedžiau savo Swedbank Master Card Debit duomenis ir tiko. Gal maestro kortelė neskirta internetiniams apsipirkimams?

   Reply
 43. Sveika Aure, Aciu uz patarimus, pasinaudojusi jusu nuoroda turiu nemokamu 40 ikelimu. Parduotuve kol kas tokia sviezia, kad net karsta. Labai padetumet, jei parasytumet koki komentara kaip ji jums atrodo. Tik is anksto noriu pasakyti, kad dar su ja dirbu ir tai nera galutinis variantas. Busimas aciu :).

  Reply
  • Sveikinu, Inesa! Svarbu nuo kažko pradėti. Keli patarimai užmetus akį į jūsų parduotuvę. Kadangi auditorija tikėtina nebus lietuviška, parduotuvės pavadinimas labiau tiktų anglų kalba. Ir parduotuvės logotipą būtų gerai susikurti, kuris jus reprezentuotų. Mažos smulkmenos, bet pirkėjui tai kelias pasitikėjimą :)

   Reply
 44. Jūsų įrašas paskatino pagaliau įdėti į pardavimus savo maišelius/rankines. Taip pat pasinaudojau ir Jūsų 40-čia nemokamų įkėlimų. Dėkui :)

  Reply
 45. Norėjau pasiteirauti, o jūs prekiaujate turėdama verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą. Ačiū už atsakymą :)

  Reply
 46. Sveiki, norejau paklausti, ar paypal kortele butinai tuributi prekiaujancio asmens vardu? Vyras turi paypal, tai galvoju ar galeciau su jo kortele registruotis, ar reikia savo vardu issiimti? :)

  Reply
  • Sveiki, kaip gaila nepamačiau Jūsų ankščiau ir nepasinaudojau nemokamais listings :). Praeitą sav. atsidariau Etsy parduotuvėlę. Labai daug klausimų, sistema atrodo sudėtinga. Kolei kas įdėjau tik pora prekių. Esu dar darbų įkarštyje. Toks klausimas – ar tiesa (nes tokios info nerandu), kad šioje sistemoje negali kartotis nuotraukos, t.y. pardavinėsiu partnerių gaminukais, tačiau būsiu ne vieninetelė, šiais gaminukais jau prekiauja, tik po kitu prekiniu ženklu. Dėkoju už atsakymą. Parduotuvėlė:
   https://www.etsy.com/shop/Lietuviukas?ref=seller-platform-mcnav

   Reply
 47. Na, kol kas pirmi žingsniai, tad bet kokia informacija aktuali. :)Privertė pagalvoti reitingavimas: pigiausia-brangiausia ir draugystės su kitais pardavėjais. :)Sėkmės visiems pradedantiems. :)

  Reply
 48. Rašau kaip Etsy Lithuania kapitnoas. Į komanda priimam visus, kurie yra padarę pirmus žingsnius ir įsidėję minimum tris prekes. Kitaip nepriimsim. Tos prekės gali ir pilnai nebūt užpildytos. Jas paredaguosit su laiku. Tik norėjau pasakyti, kad mes gaunam jūsų prašymus prisijungti į grupe, bet negalim priimti, nes tokios taisyklės.

  Reply
 49. Wow, koks naudingas ir geras straipsnis, kaip džiaugiuosi, jog jį radau :)
  Parduotuvę Etsy susikūriau visai ką tik :) Kaip norėčiau kad užmestumėt akį į ją… :* :) Aš pati niekaip nesugebu objektyviai vertint savo parduotuvės :D
  Labiausiai laukiu širdučių ir kritikos. ;)
  AČIŪ

  Reply
 50. Sveiki. Paskaičiau šį straipsnį ir labai susidomėjau veikla “Etsy” parduotuvėje. Savo parduotuvės kol kas neturiu, bet planuoju ją sukurti. Į daugumą klausimų atsakymus jau sužinojau. Galbut Jūs, Aure, ar čia esančios merginos žinote ir galėtumėte patarti už kokias sumas reiktų parduoti nutapytus piešinius? Tapau su akriliniais bei aliejiniais dažais ant drobių. Dažniausiai tapau natiurmortus, kartais peizažus.

  Reply
 51. Sveiki, labai aciu uz strapsni ir visus naudingus komentarus. Etsy parduotuve turejau pries kokius 8 m. Buvo keli pardavimai, bet daugiau nieko. Dabar po savo metymusi noriu vel bandyti. Teks atidarineti naujai… Kuriu leles, kurios yra ir sunkios(+- 3 kg., bet yra ir virs 4 kg.) ir nemazo dydzio (apie 80 cm). ir man iskyla didziausi klausimai su siuntimu. Siuntimo islaidos milziniskos. Gabaritai dideli…Ir kaip saugiai nusiusti? Ar yra galinciu patarti. Aisku, kad siusti reiketu tik registruojant… Kaina rasyti reikes didele ant siuntinio, tai kaip tuomet su muitais, mokesciais ir t.t … gal ir siuo klausimu galit ka patarti

  Reply
 52. Sveiki. Mes su drauge jau turime savo parduotuve “Etsy”, bet noriu atsidaryti asmenine. Si karta pradejau nuo informacijos rinkimo ir labai dekinga uz straipsni lietuviu kalba. Butinai pasinaudosiu nemokamais prekiu ikelimais. Gal ir kvailas klausimas, bet: vienos parduotuves turi didele virselio nuotrauka, o kitos – ne. Kodel? Gal kurtos skirtingais irankiais? Ar visos “Etsy” parduotuves kuriamos su tais paciais irankiais? https://www.etsy.com/shop/OrganiclinenBySilva?ref=search_shop_redirect

  Reply
  • Redaguojant parduotuvę galima pasirinkti nerodyti viršelio nuotraukos, rodyti mažą arba didelę. Visos parduotuvės turi šią galimybę :)

   Reply
 53. Sveiki, Aure iki kiti dalyviai. Ačiū už straipsnį, buvo labai įdomu skaityti. 2019 m. vasario 26 d. aš irgi atsidariau savo etsy parduotuvytę https://etsy.com/shop/DrLanaKnits, kurioje siūlau įsigyti pačios sukurtus vienetinius megztus/nertus dirbinius. Šiai dienai jų dar nėra daug – tik 5. Prašau, apsilankykite ir pateikite pastabas/pasiūlymus. Jeigu pamėgsyte – iš anksto dėkoju. Pagarbiai, Lana

  Reply
 54. Laba diena, kodėl man neišeina susikurti parduotuvės? Lyg ir viską darau teisingai ir kodėl turiu kviesti draugus, o gal jie nenori!

  Reply
 55. Sveiki) susikūriau patduoruvę diena..o vajare pamačiau jūsų straipsnį su 40 įkėlimų((( gal galima anuliuot pirmaja ir kurt per naujo ?

  Reply
 56. Sveiki, labai šaunu, kad radau tiek patirties – esu pradedanti, tad man labai rūpi, ar būtinas verslo liudijimas ar individualios veiklos pažymėjimas, jei noriu savo kūriniais prekiauti per Etsy? iš anksto dėkoju už atsakymą

  Reply
 57. Sveiki, gal kas nors galėtų pagelbėti išspręsti problemą. Esu atsidariusi Etsy parduotuvę jau senokai. Ten yra įvesti kredito kortelės duomenys. Šiuo metu tos kreditinės kortelės jau nebeturiu, esu jos atsisakiusi. Kaip man ištrinti tos kortelės duomenis ir įvesti kitus, ar iš vis įmanoma tai padaryti? Niekaip nesuprantu ką daryti, su anglų kalba nedraugauju.. . Ir dar.. šiuo metu prekė parduota ir pervedami pinigai į tą nebeegzistuojančią kortelę.. Na aš tikiuosi, kad jie sugrįš atgal siuntėjui.. Ačiū jei padėsit!.

  Reply

Leave a Comment.