Dovanų idėjos vestuvėms

Praeitą savaitę atšokom pirmąsias draugų vestuves. Smagi šventė ir jau galvojam kas čia kiti galėtų būti potencialūs tokios šventės organizatoriai. Tačiau prieš šventes reikia ir apie dovanas pagalvoti, nes nuoširdžiai norisi atsidėkoti už būsimą gerą šventę.

Gimtadienis, Kalėdos – jau sunku sugalvoti smagią dovaną, o vestuvėms turi pasistengti dešimt kart tiek. Juk ne kasmet būna, o tik vieną kartą gyvenime (!).

Kelios idėjos įkvėpimui, ką galima padovanoti jauniesiems. Nebūtina kopijuoti – kartais tereikia nedidelio užvedimo ant kelio. Beje, „vokeliai“ yra suprantama, tačiau būtina ką nors mielo ir jaukaus padovanoti kartu su juo.

Dovanų idėjos vestuvių proga

Poros dienoraštis

Dovana kuri leis jaunavedžiams išsaugoti bendro gyvenimo atsiminimus ir vienam kitą dar geriau pažinti – 3 metų dienoraštis porai.

vestuviu dovana jauniesiems

Tobulas priedas prie vokelio – dienoraštis turi tvirtą juostelę tinkamą vokeliui įdėti. Puikus duetas! Tai originali dovanos idėja suteikianti progą jaunavedžiams dar geriau vienas kitą pažinti.

Speciali knyga naujavedžiams

dovana vestuvems knyga

Jeigu gerai pažįstate jaunavedžius, galite sukurti jiems specialią knygutę apie jūsų draugystę arba apie jų draugystę iš savos perspektyvos. Tam puikiai tiks ZoomBok siūlomos paslaugos.

Įrėminti prisiminimai

originali dovana vestuvems

Galite sukurti itin jaukią dovaną, jeigu turite ką nors, kas primena kartu praleistą laiką. Tai gali būti traukinio arba lėktuvo bilietai iš bendrų kelionių ar kartu išgertų vyno butelių kamščiai.

Personalizuoti puodeliai

personalizuoti puodeliai vestuvems

Pirmai gyvenimo drauge pradžiai sutuoktiniams vestuvių proga tikrai patiks personalizuoti puodeliai. Tai ne tik bus labai asmeniška dovana, bet ir kasdien primins jų pačią nuostabiausią dieną. Praktiška ir jauki dovana, kuri tikrai neturėtų rinkti dulkių.

Gardus gėrimėlis

vestuviu dovana butelis

Vestuvių proga galite padovanoti gero gėrimo butelaitį arba dar geriau- savo pagaminto gėrimo butelį. Svarbu gražiai pateikti. Gal po vestuvių pakvies kartu pasivaišinti.

Proginis Kalėdinis žaisliukas

kaledinis zaisliukas dovanu

Lietuvoje gal kiek neįprasta, tačiau Amerikoje labai mėgstama dovanoti proginius Kalėdinius žaisliukus. Tai šeimos šventė, kuri švenčiama kasmet ir žaisliukas, primenantis apie vestuves, tikrai turėtų kasmet sukelti plačią šypeną.

Maišelis vestuvinei dovanai

maiselis vestuvinei dovanai

Vestuvinei dovanai puikiai tiks personalizuotas maišelis. Kas turi kruopščias rankas, galėtų gal net išsiuvinėti- atrodytų nuostabiai!

2 Comments

  1. Sveiki :} atradau Jūsų tinklaraštį ir žiūriu, kad rašote artima tema: kaip galima kažką pasidaryti patiems. Šį pavasarį mane užspaudė įkvėpimas ir pradėjau domėtis, kaip galiu kažką pasigaminti. Pirmas dalykas, šovęs į galvą – piešimas ant puodelių, lėkščių. Bet taip ir neįgyvendinau (galvą užspaudė kiti diy projektai, kurios plėtoju čia: http://www.die-vi-nu.blogspot.com), tačiau neabejoju, originaliai išpiešti indai – smagi dovana ne tik vestuvių proga. Svarbiausia nupiešti tai, apie ką žmogus, gavęs tokią dovaną pasakytų: ,,kaip pirštu į akį su piešiniu”. :}}}

    Reply
    • Būti užspaustam įkvėpimo, nors ir skamba prastai, yra tikrai labai labai geras jausmas. Svarbu neleisti išblėsti užsidegimui ir įgyvendinti idėjas iki galo :)

      Reply

Leave a Comment.