Originalios dovanos merginai

Dovanos mėgstantiems arbatą

Artėja balta ir kartu spalvinga metų šventė. Žmonių namai prisipildys ypatingos šilumos ir imbierinių sausainių kvapo. O žmonėms ne tik gardus kvapas patinka!

Dovanos mėgstantiems arbatą

Ir ką gi šiais metais Kalėdų senelis man padovanos?!.

Kasmet norisi maloniai nustebinti artimus žmones smagia dovanėle. Kartais tenka nemenkai palaužyti galvelę kaip nebrangiai, įdomiai ir gražiai sukurti mažą stebuklą. Suradus laiko galima savo rankomis įveikti visus Kalėdų senelio padėjėjo darbus! Pasidairykime po idėjų mišką, kaip nustebinti merginas, drauges, seses, kaimynes, mokytojas, mylimas tetas, mamas ir kitas giminaites.

Dovanų idėjos su kaspinėliu (merginoms)

Apačioje rasite kelias idėjas ką galima padovanoti merginoms ir nuorodas į tinklapius su pavyzdžiais arba pamokomis. Nuorodos sužymėtos skaičiukais, o ant jų užvedus sužinosite kas po ta nuoroda slepiasi.

Papuošalų namai
1
2 3 4 5 6 7 8
Neturintiems laiko daryti patiems, galima  nusipirkti

 

Pirkinių maišeliai
1 2 3 4 5 6
Galima rasti dailių ir parduotuvėse. Labai praktiška dovana

 

Dovana stiklainyje
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Galima nesunkiai ir greitai padaryti pačiam

 

Smagios pagalvėlės
1 2 3 4

 

Taip pat kelios šaunios idėjos, kaip nudžiuginti draugę per šventes:

Smagi dovana skardinėje dėžutėje
Our Best Bites tinklapyje rasite smagią idėją kaip konservų dėžutę transformuoti į itin originalią dovaną.

Merginoms, kurios mėgsta arbatą, galima visą aibę smagių dovanėlių prigalvoti. Net ir paprasčiausia arbata sudėta į gražią dėžutę atrodys labai žaviai. Bet juk nesunku parinkti aromatingą ir gardžią iš specializuotų arbatos parduotuvių. Labai šauniai atrodys biri arbata supakuota į mažus pakelius ir su jūsų prikabintu palinkėjimu ar gražiais žodžiais. O jeigu šalia dar jūsų kepti sausainiai įsitaisytų… Papirktumėt bet ką! KojoDesigns rasite pamokėlę, kaip padaryti arbatų saulytę.  BrooklynLimestone dalinasi šauniai idėja kaip galima nustebinti artimuosius nusiunčiant jiem atviruką su keliais arbatos pakeliais.

Labai daug šaunių dovanų galima sukurti mokant megzti arba nerti. Šiltos vilnonės kojinės, šalikas, kepurė ar pirštinės tikrai labai nudžiugintų artimąjį. Tačiau yra kelios puikios idėjos, kaip sukurti mielą daikčiuką iš seno megztinio (jeigu gaila megztukų, visada galima nebrangių rasti padėvėtų rūbų parduotuvėse). Galima iš seno megztinio padaryti “megztą” apyrankę, apklijuojant paprastą apyrankę megztiniu. Taip pat DuoFiberworks siūlo padovanoti vazoninę gėlytę megztiniu “aprengtame” vazonėlyje.

Puikių idėjų manau turite ir savo galvoje. Tik suraskite joms minutėlę laiko. Jūsų artimieji jo labiausiai ir nusipelnė!
Iliustracijos: 1 2 

Leave a Comment.