Gimtadienio dovanos rinkinys merginai

Gimtadienio dovanų rinkinys, iš tolo apeinant visus prekybos centrus:

gimtadienio dovanos rinkinys

Gerų dalykų reklamuoti nereikia, tačiau jeigu dar kas nematė šių akį traukiančių baronkų – tai pats metas! Aš vis valdausi nuo šio saldumyno, nors labai norėčiau….

Prie bet kokios dovanos puikiai tiks medinis atvirukas. Tokio tikrai niekas nedrįs išmesti, pamesti ar dar ką nors negero jam padaryti- per daug gražu ir miela.

Nepaaiškinama trauka stiprėja keraminiams papuošalams. Kol kas neturiu, bet padarai labai traukia akį.

Ir odą reikia pamaloninti natūralia kosmetika. Visada gerai praktiškos dovanos, kurių pati ne visada nusiperki.

Palaikom lietuvišką produkciją ir lietuviškus kūrinius!

3 Comments

 1. Aš irgi nuo kalėdinių švenčiu užsimąsčiau apie tai, kodėl gi nenupirkus visiems dovanų, pagamintų rankomis. Na bent jau ne masiškai pagamintų, o daiktai būtų vienietiniai, išskirtiniai. O ir pasidžiaugti galima už tuos, kurie kažką sukuria! Tad palaikau šią mintį ;)

  http://www.die-vi-nu.blogspot.com

  Reply
  • bėda tik kad rankų darbo gerokai brangesni :) kartais už susitartą biudžetą net atvirukas gali neišeiti. Bet brangiam žmogui ar ypatinga proga tikrai verta :)

   Reply
   • Taip, kai rašiau komentarą ir dingtelėjo, kad vis gi moki tada už tą rankų darbą daugiau, žymiai daugiau. Tačiau ne visada. Moki atsirinkti gal… O gal tiesiog žiūrint ką perki. :) Tikrai taip, jei brangini žmogų, nebus gaila tų išleistų pinigų. :}

    http://www.die-vi-nu.blogspot.com

    Reply

Leave a Comment.